36. PETRIFIED VENUS
€0.00
Year of creation : 2015
Dimensions : 70 x 70 cm
Techniek : Olieverf op doek
Lijst : Niet ingelijst
Prijs per gesprek : € 200
Huidige prijs :
Year of creation : 2015
Dimensions : 70 x 70 cm
Techniek : Olieverf op doek
Lijst : Niet ingelijst
Prijs per gesprek : € 200
Huidige prijs :
Year of creation : 2015
Dimensions : 70 x 70 cm
Techniek : Olieverf op doek
Lijst : Niet ingelijst
Prijs per gesprek : € 200
Huidige prijs :