14. ON EASTER ISLANDS

€0.00

Year of creation : 2012

Dimensions : 80 x 80 cm

Techniek : Olieverf op doek

Lijst : Niet ingelijst

Prijs per gesprek : € 300

Huidige prijs :

Add To Cart

Year of creation : 2012

Dimensions : 80 x 80 cm

Techniek : Olieverf op doek

Lijst : Niet ingelijst

Prijs per gesprek : € 300

Huidige prijs :

Year of creation : 2012

Dimensions : 80 x 80 cm

Techniek : Olieverf op doek

Lijst : Niet ingelijst

Prijs per gesprek : € 300

Huidige prijs :

Als je geinteresseerd bent in aaknoop, stel je prijs voor en vul dit formulier in.

Jesli jestes zainteresownay kupnem obrazu, zaproponuj swoja cene, wypelniajac ponizszy formularz.